Black Street Star


Bannery, které prodávají

Výroba reklamních bannerů, které prodávají

Naše společnost vytváří vždy kreativní řešení, které pomáhají efektivně při zvýšení prodeje výrobků a služeb. Naše bannery jsou vždy kreativní a originální. 82% reklamních kampaní oceněných v Cannes ovlivňují prodej

Čtyři z pěti kampaní

které mají ocenění v posledních třech letech na Mezinárodním festivalu v Cannes, prokazatelně pozitivně ovlivnily výsledky prodeje a jméno klientů na trhu.

Zacílení kampaně s perfektní reklamní akcí

Náš kreativní tým Vám pomůže k úspěchu. Navrhneme pomocí marketingové komunikace vhodné zacílení kampaně, která opravdu zaujme a prodá to co potřebujete.

Bannery a formáty reklamy

Pracujeme se všemi formáty, které Vám vytvoříme za příznivou cenu v profesionálním zpracování. Umíme bannery vytvořit tak, aby splňovali veškeré požadované kritéria pro bezchybnou funkčnost v reklamních systémech.

Proč zvolit naši společnost pro reklamu

On-line podpora oddělení služeb zákazníkům.

Záběr prostřednictvím několika desítek internetových magazínů. Při reklamě nabízíme zásah několika milionů reálných uživatelů internetu.

Nejmodernější technologie reklamy

Pracujeme pouze s nejnovější technologií. Sledujeme moderní trendy. Splňujeme požadavky pro internetové formáty, tak jak je definuje google.com

Pro přípravu reklamní kampaně nám dodejte

Jaká je Vaše cílová skupina (nakupující) nebo příklad konkurence Zda chcete banner, který se pohybuje (dynamický flash) nebo nepohyblivý (statický). Rozměr bannerů (nebo nám zašlete libovolnou stránku www, kde je velikost, která Vám vyhovuje). Logo a případně typ písma (fonty). Požadovaný slogan (texty pro banner). Požadovaný termín vyhotovení.

Bannery, které fungují

Naše bannery fungují na všech zásadních prohlížečích (explorer, mozila, opera atd.). S naší společností se vyhnete překvapení s nefunkčním bannerem.

Naše bannery zbytečně nezpomalují stránky

Díky optimalizované velikosti (v kb) bannerů nebudete zbytečně uživatelům zpomalovat prohlížení internetových stránek. Zpomalování prohlížení způsobené neprofesionálním bannerem klienty odradí a poškozuje Vaši značku. Naše bannery se zobrazují rychle.

Naše bannery splňují pravidla moderní internetové reklamy.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace