Black Street Star


Exporty do katalogů zboží.cz

Lidé, kteří volí nákup produktů přes internet, většinou neznají konkrétní e-shop, u nějž by chtěli objednávku provést. Ví, co potřebují, ale neví, kde to mohou sehnat. Jakmile na nějaký internetový obchod s poptávaným sortimentem narazí, neobjednají si hned. Chtějí mít na výběr. Co, když bude jinde zboží kvalitnější nebo levnější?

Nakupování online

Existuje sorta uživatelů internetu, která nákupu online využívá pravidelně a má vytipované své favority mezi e-shopy. Na druhou stranu jsou zde ale tací, kteří se v internetovém nakupování příliš neorientují, a proto jsou raději při výběru e-shopů ostražití. Nechtějí takzvaně kupovat zajíce v pytli. Ať už si to přiznáme nebo ne, děláme to tak všichni, a to především v případě kamenných obchodů. Raději si jich projdeme více, než abychom nakoupili ihned v prvním, který nám vleze do cesty, a pak s nemilým překvapením zjistili, že tu samou věc nabízí o pár metrů dál mnohem levněji. Stejné je to také u online nákupů. Proto vznikly služby, které mají nakupujícím na internetu ulehčit výběr a námahu. Díky těmto službám se internetoví laici nemusí bát, že šlápnou vedle a jimi objednané zboží dorazí poškozené nebo nedorazí vůbec. Jedním z pomocníků, které mohou uživatelé internetu využít, je zboží.cz.

Jaké jsou výhody zboží.cz?

Služba zboží.cz je provozována portálem seznam.cz. Využití této služby je ideální pro lidi, kteří ví, jaký produkt poptávají, ale neví, jaké jsou jejich možnosti výběru. Zboží.cz nabízí několik základních kategorií, jako jsou např. počítače, oblečení a móda, sport, dětské zboží atd. Každá tato kategorie potom obsahuje podkatergorie, které jsou už blíže specifikované. Když se budeme držet oblečení, podkategorií bude např. oblečení dámské. Blíží se zima, sháníme bundu, zvolíme proto dámské bundy. V tuto chvíli se před námi objeví nabídka. Nemusíme volit způsob hledání podle kategorií, ale stačí zadat konkrétní název produktu, jenž hledáme.

Na zboží.cz lze přehledně sledovat

cenovou relaci námi poptávaného produktu, jeho skladovou dostupnost atd. Uživatelé si mohou zvolit řazení zboží buď od nejlevnějšího, nebo od nejdražšího a zároveň také vybrat místo působení obchodů. Kromě zmíněného vidí, jakým způsobem lze provést platbu za objednaný produkt nebo jaké se jim nabízí způsoby jeho doručení.

Přednostmi zboží.cz jsou především

přehlednost a jednoduchost. Na zboží.cz se mohou internetové obchody zaregistrovat zdarma. Díky registraci se zvyšuje jejich šance na získání nových zákazníků. I když se zde bavíme především o e-shopech, zboží.cz nabízí i přehled inzertních serverů. Pokud Vás zajímají statistiky, můžeme zmínit, že zboží.cz navštěvuje denně v průměru 162 tisíc uživatelů. Tato čísla už skutečně nutí k uvažování o registraci.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace