Black Street Star


Informační portály

Pravidelný přísun informací ocení jistě každý, kdo netouží po tom být zalezlý ve své ulitě a novinky se dovídat pouze od všeznalé sousedky. Dnes máme k dispozici mnohem praktičtější způsoby, díky kterým zjistíme, co se děje v našem okolí, co se chystá do budoucna apod. Pro ty, kteří chtějí být stále v obraze a nechtějí se spoléhat na drby z druhé ruky jsou zde informační portály.

Pohodlí díky informačním portálům

Informační portály jsou praktickým a pohodlným způsobem jak informovat o aktualitách, a to jak všeobecných, tak týkajících se například jen určitého regionu či města. Právě městské a regionální informační portály patří občany k velmi oceňovaným. Doma si jednoduše sednou do křesla, připojí se na internet a vyhledají konkrétní informační portál. Pryč jsou doby, kdy jsme se nahýbali z oken, abychom zaslechli alespoň zlomek toho, co je hlášeno v městském rozhlasu. Nyní si všechno můžeme pohodlně přečíst. Navíc máme jistotu v tom, že nám nic neunikne. Na informačních portálech měst a regionů nalezneme informace ze scény politické, kulturní, sportovní, dozvíme se vše o městských památkách, historii apod. Nesmí chybět kalendáře plánovaných akcí, možnosti ubytování pro turisty, tipy na turistické výlety a spousta dalšího.

Informační portály

obsahují také články, recenze, novinky ze zahraničí, zkrátka vše, co udržuje lidi v obraze o tom, co se kolem nich děje. Díky informačním portálům Vám už neuteče koncert, na který byste určitě šli, ovšem kdybyste o něm věděli… Na stránce Portalymest.cz naleznete přehled více než 250 městských portálů, seřazených abecedně. Informační portály mají také univerzity, kde studenti ocení přehled aktualit zejména v období zkoušek. Díky těmto systémům se už nestane, že by student dorazil na zkoušku a až na místě zjistil, že byla odložena. Významný je také například portál Demografie.info, kde zájemci naleznou zajímavé reportáže, rozhovory, recenze atd.

Zásady informačních portálů

Informační portály se mohou týkat snad všech odvětví, na které si jen vzpomenete. Lidé už díky nim nemusí být bezbranní a spoléhat se na to, co zaslechnou nebo co si jednou za čas přečtou v tištěných periodikách. Zásadami informačních portálů jsou přehlednost, čtivost, logické řazení informací a především stálá aktuálnost. Pokud máte lidem co nabídnout, máte informace, které jsou zajímavé a lidé by je mohli ocenit, nechte si informační portál vytvořit.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace