Black Street Star


INTERNETOVÉ MAGAZÍNY

Naše společnost je majitelem většího počtu výše popsaných a níže specifikovaných internetových magazínů Máme dále představu o tématech a oblastech lidské činnosti, které naše čtenáře zajímají a ohledně kterých by bylo vhodné prostřednictvím naší redakce zpracovat článek a umístit jej do některého našeho internetového magazínu. Proto v případech, kdy se předmětné téma úžeji týká podnikatelské činnosti určité fyzické či právnické osoby, nabízíme této osobě, našemu obchodnímu partnerovi, možnost umístění reklamy její osoby, resp. reklamy jejího podniku, do připravovaného článku a to za úplatu.

Jsme přesvědčení, že naše internetové magazíny patří mezi nejlepší

Mají značnou návštěvnost, tedy návštěvnost, která může ve většině případů přesahovat návštěvnost webových stránek samotných obchodních partnerů. Samotná prezentace a představení obchodních partnerů v článcích pak může pozitivně podporovat vyšší prodejnost jejich zboží či poskytování jejich služeb. Články bývají vytvořeny tak, že předávají internetové prezentaci klientů, na kterou odkazují, tzv. S-Rank, který je jedním s klíčových ukazatelů, podle kterých hodnotí vyhledávače např. seznam.cz a pod. hodnotu webových prezentací (webových stránek). Toto má vliv na umístění webových stránek obchodních partnerů, a proto je do značné míry pravděpodobné, že webové prezentace (webové stránky) obchodních partnerů budou vyhledávače seznam.cz a google.com umísťovat na mnohem vyšších pozicích než před zahájením spolupráce s námi. Samotné články bývají vytvořeny a podporovány tak, že se v delším časovém horizontu mohou nacházet na jedné z prvních pozic vyhledávačů google.com a seznam.cz.

Naše společnost garantuje reklamu jen jednoho svého obchodního partnera

v rámci jednoho článkucož partnerovi umožňuje, aby se na něj dostali čtenáři, tedy potenciální partnerovi klienti, z jiných pozic vyhledávačů, než kde jsou umístěny partnerovi webové stránky. Společně s odkazem na webovou prezentaci obchodního partnera a kontaktní údaje (e-mail, telefon) jsme schopni uvést popis činnosti našeho partnera a detaily o jeho činnosti tak, aby čtenář, který je potencionální klíčový zákazník a klient, dostal veškeré informace již v článku, a aby mohl kontaktovat obchodního partnera ihned přímo z článku.

Naši čtenáři přichází cíleně z vyhledavačů

Čtenáři našich internetových magazínů se na články dostávají především prostřednictvím vyhledávačů a to zadáváním kombinací klíčových slov a slovních spojení, které bývají přímo z oboru podnikání obchodních partnerů prezentovaných v magazínech.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace