Black Street Star


Inzertní servery

Jak řešit to, když potřebujeme něco prodat, darovat či naopak koupit? Co dělat, když sháníme produkt, který v běžném kamenném obchodě nenajdeme? V těchto situacích vždy pomohla inzerce. Nejinak je tomu i dnes, avšak s tím rozdílem, že inzerce už není omezena pouze na tištěné noviny a časopisy

Online inzerce

Ano, také inzerce, stejně jako mnoho dalšího, se rozšířila o podobu online. Dnes už v podstatě platí, co není na internetu, jako by nebylo. Internetová inzerce nabízí oproti inzerci v tištěných novinách spoustu výhod. Jak pro zadavatele, tak pro nakupující je online inzerce mnohem pohodlnější. Inzertní servery obsahují obrovské množství nabídek a zájemce může vybírat a vybírat. Ten, kdo chce zadat inzerát na jeden z inzertních serverů, vyplní jednoduše formulář. V něm zvolí hlavní rubriku a podrubriku, ve které se bude inzerát vyskytovat. V současnosti však existuje široké množství inzertních serverů a každý se může nějakým způsobem lišit, a to jak v platbě (některé jsou zcela zdarma, některé nikoliv), tak ve způsobu zadávání inzerátů, v počtu a typech rubrik atd.

Pokud nevíte, jaké inzertní servery existují a co nabízí, můžete to zjistit například pomocí vyhledávače Seznam.cz. Ten Vám ukáže nabídku odkazů na inzertní servery a online bazary. Lze zvolit způsob jejich řazení, a to buď podle kvality, nebo podle abecedy. Velká většina dá určitě přednost možnosti první. Jednotlivé servery přicházejí s různými typy členění inzerátů. Ty jsou vloženy nejen podle rubrik, ale také podle kraje, výše ceny, podle toho, zda je nabízené zboží nové či použité atd. Co se týče portfolia produktů, na inzertních serverech naleznete skutečně vše od aut, přes reality po zvířata. Provozovatelé inzertních serverů mysleli při jejich tvorbě skutečně na všechno a na všechny.

Nemůže se stát, že byste si při zadávání inzerátu nevybrali tu správnou rubriku. Není ale nutné volit vždy jen jednu. Pokud se Vámi vytvořený inzerát hodí do více rubrik, není problém jej do nich vložit.

Platba za online inzerci

Setkáte se s inzertními servery, které nabízí vložení inzerátu zdarma. Existují ale také ty, kde musíte zaplatit dodatečný poplatek nebo zaslat zpoplatněnou sms, na jejímž základě Vám pak bude poskytnuto určité zvýhodnění. Dále můžete spolupracovat se společností, která pro Vaši inzerci vybere ideální inzertní server. Tyto společnosti mají o inzertních serverech dokonalý přehled, znají jejich návštěvnost apod.

Služba je samozřejmě placená. Jaké máme inzertní servery? Z nejznámějších inzertních serverů můžeme jmenovat např. Annonce.cz, Hyperinzerce.cz, Sbazar.cz, Spechato.cz, Avizo.cz atd.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace