Black Street Star


O nás

Black Street Star – Svět poznání

Chcete být stále v obraze? Zajímá Vás okolní dění a chtěli byste se mu přiblížit? Toužíte vstřebávat nové a obohacující informace ať už se světa technologií, tak ze světa zdraví, sportu atd.? Nastupte s námi do vlaku poznání, který Vás provede všemi možnými kouty a vy tak budete mít možnost dozvědět se nejen spoustu zajímavostí, ale také věcí praktických a odborných. Zapomeňte na apatii a vstupte s námi do světa BSS.

Black Street Star s.r.o.

je mediální zájmová skupina, jejíž činnost zahrnuje správu internetových aplikací, domén a internetových magazínů. Black Street Star vznikla pro všechny, kteří nechtějí jen netečně sedět a dívat se do prázdna, ale jejich touhou je učit se stále něčemu novému. Naše internetové magazíny jsou koncipovány tak, aby jejich témata ocenili jak odborníci, tak laici. S námi se můžete vzdělávat i bavit. Nezacilujeme na konkrétní skupinu lidí. Jsme tu pro všechny. Baví Vás umění? Jste svým okolím označován za kulinářského mistra? Zajímají Vás novinky ze světa zvířat? Chtěli byste začít se zdravou životosprávou, ale nevíte jak na to? Sport označujete za své druhé já? V našich internetových magazínech naleznete rady, tipy a postřehy z širokých oblastí. Budete vzděláváni, překvapování i baveni.

Black Street Star nabízí mnoho praktických služeb, které ocení nejen jedinci, ale také společnosti. Patří mezi ně například služby z oblasti informačních technologií, a to konkrétně z oblasti SEO, SEM a ORM. Black Street Star a. s. také vytváří a spravuje webové aplikace a vlastní prezentace. Black Street (R), to je nejen přítomnost, ale především budoucnost, která bude vytvářena pro Vás, Vaše zájmy a potřeby.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace