Black Street Star


Rezervační systémy

Nabízet svým klientům kvalitu a pohodlí, to je cílem snad všech společností. Pohodlím však není myšlena jen měkká a čistá postel, když se ubytují například ve Vašem hotelu. Pohodlí svým zákazníkům nabídnete především formou rezervačních systémů.

K čemu slouží rezervační systémy?

Známe to všichni. Po dlouhé době se vydáme do kina na „filmový trhák“, ale po příchodu zjistíme, že kino je obsazené a těch pár lístků, co zbylo, je na místa v první řadě. Při představě obličeje nelepeného na plátně se otočíme a o filmovém zážitku si necháme jen zdát. Nestává se tak jen u kin, ale při kulturních akcích nejrůznějšího druhu, v knihovnách, při ubytovávání v hotelech atd. Výčet je skutečně dlouhý. Aby se zabránilo právě situacím s tímto nepříjemným překvapením, vznikly tzv. rezervační systémy. Ti, kteří je užívají, na ně nedají dopustit.

Díky rezervačním systémům mají zákazníci nejen větší pohodlí, ale také nemusí zažívat stresující situace např. při zjištění, že v autobusu, vlaku či letadle není jediné volné místo. Zákazník se jednoduše posadí doma do křesla, připojí se na internet a zarezervuje si jízdenku či letenku na den a čas, který potřebuje. Rezervační systémy jsou přehledné a jednoduché, takže rezervaci může bez problému provést i naprostý počítačový laik. Spolehlivost těchto systémů zajišťuje, že jakmile je jednou rezervace provedena, nemůže se stát, že by „zmizela“, pokud ji uživatel sám nezruší. Rezervaci lze také přesunout z původního data na jiné.

Kde se rezervační systém využívá?

Rezervační systémy nacházejí největší uplatnění v již zmíněných kinech, divadlech apod., ale také v ubytovacích zařízeních, sportovních střediscích, knihovnách a především v dopravě. Dnes už jsou tyto systémy značně rozšířené. Zákazníci si na ně zvykli. Studenti, kteří denně využívají služeb knihoven, by se bez nich neobešli. Pokud vlastníte podnik, kde by byl rezervační systém vhodný, ale ještě jej nemáte, neváhejte jej zprovoznit. Pokud se stane, že zájemce nebude moci využít Vašich služeb z důvodu obsazenosti, je pravděpodobné, že o něj takto zcela přijdete. Rozhodne se totiž oslovit konkurenci.

Pro koho jsou rezervační systémy výhodné?

Pozitiva rezervačních systémů zaznamenají nejen Vaši zákazníci, ale také Vy. Díky nim můžete sledovat statistiky svého podnikání. Budete mít přehled o tom, kolik lidí si u Vás zařídilo rezervaci, v jaké časovém období je rezervací nejvíce a kdy naopak nejméně. Můžete také sledovat, o jaké Vámi nabízené služby je největší zájem. V případě, že vedete sportovní centrum, zjistíte kolik návštěvníků dává přednost tenisu a kolik badmintonu. Když Vám analýza ukáže, že tenis je rezervačně vytížený, můžete zvážit rozšíření tenisových kurtů.

Rezervační systémy Vám pomohou při zdokonalování Vašich služeb. Čím více zákazníkům vyhovíte, tím více jich bude přibývat. Na internetu naleznete mnoho specializovaných společností, které nabízí různé typy rezervačních systémů.

Využití a cíle

Public relations se využívají v těchto případech:

  • podpora prodeje
  • udržení reputace
  • získávání zpětné vazby
  • odvracení útoků
  • zlepšení informovanosti
  • zvýšení motivace

Kontakt

Black Street Star s.r.o.

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

info@blackstreet.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Firemní prezentace - Návrhy firemní identity - SEM (search engine marketing) - Rezervační systémy - Grafické návrhy webových stránek - Provizní systémy (affiliate) - Věrnostní systémy - Návrhy propagačních materiálů - Exporty do katalogů zboží.cz - Internetová fóra a diskuze - Návrhy vizitek - Webhosting - Tvorba bannerů - Správa a registrace domén - Inzertní servery - PR články Informační portály - Bannery, které prodávají - Internetové aplikace na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace